הלוי צהלה-עו"ד ונוטריון, מגשרת מוסמכת
 
 
 
 
 
5
2 חוות דעת
 
 
 
 
072-3213711
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משפחה וירושה

 

משפחה

 
משפחה הנקלעת למציאות של גירושין, חווה קשיים נפשיים וכלכליים גדולים בקרב המבוגרים והילדים כאחד. אנו רואים כשליחות את יכולתנו לסייע ללקוח לעבור את התקופה הקשה בצורה הקלה והמהירה ביותר האפשרית.

ניסיון של עשרות שנים בתחום רגיש זה, מעניק למשרדנו את היכולות המשפחתיות והאנושיות הנדרשות לטפל בסוגיות אלה בצורה מקצועית ומיטיבה ביותר עבור הלקוח.
 
אנו עוסקים בנושאים הבאים:
 
  • ייעוץ וייצוג בתביעות גירושין, פירוק שיתוף, משמורת ילדים והסדרי ראייה
  • צווי הרחקה, צווי מניעה, עיקולים, עיכוב יציאה מן הארץ ועוד
  • ייצוג לקוחות בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים
  • אבהות
  • התרת נישואין
  • ידועים בציבור
 

הסכמי ממון

 
אנו עוסקים בין היתר ביצירת הסכמים בתחום המשפחה, כולל: הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכמי הורות ומשמורת והסכמים מסוגים שונים. אנו מאמינים שעריכת הסכם טוב במקצועיות, עשויה למנוע התדיינות עתידית ו/או לקצרה בצורה משמעותית. גישתנו נועדה להביא את הצדדים לידי הסכמות בדרך הטובה ביותר עבורם, תוך ניסיון לפגיעה מינימלית בצדדים ובילדיהם.
 

ירושות וצוואות

 
צהלה הלוי - משרד עורכי דין, נוטריון וגישור מטפל בעריכת צוואות מסוגים שונים, בהגשת התנגדויות לצוואות (כולל ייצוג בבית המשפט) ובהוצאת צווי ירושה וצווי קיום צוואה.

לא רבים יודעים, אך עריכת צוואה היא מלאכה לא פשוטה, הטעונה ניסיון וידע. עריכת צוואה בצורה לא נכונה עלולה לגרום לאי-קיום רצון המצווה כפי שביקש, ואף לעיתים לביטולה של הצוואה. הידע שצברנו לאורך השנים מקנה לנו את המקצועיות הדרושה למלאכה עדינה זו.
 
חייגו 072-3213711 לתיאום פגישת ייעוץ עם צוות המשרד.
 
משפחה וירושה